Czas na acro!
Odkryj latanie acro i freestyle. W świecie nieograniczonych możliwości z nowym E-Gravity kontrola zawsze będzie w Twoich rękach. Uwolnij swoją kreatywność i przygotuj się na nowe wyzwania.
SAT, helikopter, infinity… jeśli lubisz oglądać te sztuczki, wyobraź sobie ich wykonanie. E-Gravity to wejściówka do świata acro i freestyle. Ekscytujący świat pełen możliwości. Aby spełniać swoją pasję i wyrazić siebie w powietrzu dostajesz fajne, bezpieczne i bardzo zwrotne skrzydło, zaprojektowane przez ekspertów w tej dziedzinie.
Jego wydajność czyni go idealnym dla nowicjuszy. Dostępna paralotnia z intuicyjnym sterowaniem i szybkimi, bezpośrednimi odpowiedziami. Czystszy i bardziej wydajny profil sprawia, że ​​jest on zrównoważony pod względem zwinności i bezpieczeństwa, idealny do szerokiego zakresu manewrów. Posiada różne zakresy prędkości, pozwalając pilotowi na swobodę poruszania.
Jego wydajność w termice jest doskonała. Zastosowanie technologii SLE zapewnia sztywniejszą krawędź natarcia bez utraty elastyczności, umożliwiając profilowi ​​zachowanie niezbędnej mobilności, aby ćwiczyć acro w optymalny sposób. Powrót do normalnego stanu lotu jest bardzo łatwy. Przy niskim własnym opadaniu można latać w słabych warunkach.
Do polepszenia swojej kreatywności niezbędne są bezpieczeństwo i komfort. Począwszy od łatwego, idealnego i płynnego startu, E-Gravity zachwyci pilotów swoimi możliwościami. Jego zoptymalizowany profil i położenie punktów podwieszenia oznaczają doskonałą stabilność podłużną i poprzeczną.
Łagodne dochodzenie do punktu przeciągnięcia pozwoli próbować nowe manewry z niezrównaną łatwością. E-Gravity to idealna paralotnia dla tych, którzy chcą stawiać pierwsze kroki w świecie acro i freestyle. Skrzydło, które zawsze nadaje się do zabawy, zapewniając pełne bezpieczeństwo i komfort.