Rozwój na każdym poziomie
Skoro już poznałeś latanie, świadomie dokonujesz wyborów, poznaj legendarnego Hook’a Niviuka, który w swojej piątej generacji oferuje maksymalną dostępność i bezpieczeństwo, najwyższe osiągi w swojej kategorii. Skrzydło zaprojektowane, aby uciec od zwykłej paralotniowej rutyny i poszerzyć swoje horyzonty.
Odpowiedni dla wszystkich
Łatwa i intuicyjna obsługa pozwala pozbyć się rutyny i zachęca do korzystania z nowych możliwości w locie. Łatwe napełnianie pozwoli na bezproblemowy start, bardzo stabilny lot, pod całkowitą intuicyjną kontrolą.
Poczuj się bezpiecznie w nowych wyzwaniach
Bezpieczeństwo to priorytet dla wszystkich naszych skrzydeł. Nowoczesny i innowacyjny projekt Hook’a 5 zaowocował skrzydłem o maksymalnej niezawodności, większej stabilności w locie i błyskawicznym odzyskaniu normalnego stanu lotu w turbulentnym powietrzu.
Bądź najlepszy
Nadszedł czas, aby uczynić krok dalej. Zdobywaj umiejętności w każdym locie, korzystając z najlepszych dostępnych technologii, latając na skrzydle zaprojektowanym tak, aby oferować najlepsze osiągi w swojej klasie.
Postęp na każdym poziomie
Potulne, intuicyjne i bezpieczne skrzydło, z osiągami wyższymi niż pozostali w tej klasie. Progres na każdym etapie lotu. Idealne, aby zwiększać umiejętności i przesuwać granice.
Solidna struktura wewnętrzna, ułatwia płynne i łatwe starty, z ogromnym marginesem bezpieczeństwa od samego początku. Przeprojektowany profil aerodynamiczny zapewnia stabilność i wygodę, redukując bezwładność i zmniejszając możliwość podwinięć do minimum. Jest to możliwe dzięki najnowszym osiągnięciom w technologiach Radial Sliced Diagonal, 3DL i 3DP, które oznaczają doskonały rozkład ciśnień w celu uzyskania większych osiągów skrzydła bez deformacji.
Krawędź natarcia Hook’a 5 została zaprojektowaną w celu zapewnienia wydajnego i stabilnego lotu, z możliwością perfekcyjnego wchłaniania turbulencji. Technologia RAM optymalizuje ciśnienie wewnętrzne skrzydła, zapewniając bardziej spójny profil w całym zakresie prędkości, umożliwiając pilotowi pełną kontrolę.
Krawędź spływu została wzmocniona zintegrowanymi małymi żebrami, które sprawiają, że ta część profilu jest bardziej płaska z bardziej równomiernym rozprowadzeniem ciśnienia. Oznacza to lepsze osiągi, prędkość i wydajność w termice. Ponadto, skrzydło jest odporne na turbulencje.
Sterowanie skrzydłem jest proste i intuicyjne. Zakręty są łatwe do zainicjowania i precyzyjne. Dłuższe drogi sterowania umożliwiają lot z mniejszą prędkością przy pełnej kontroli i lądowaniem, które jest łatwe i bezpieczne.
Trwałość skrzydła zwiększa się dzięki zastosowaniu prętów Nitinol, używanych we wszystkich naszych konstrukcjach. Te superelastyczne, wzmocnione pręty posiadają pamięć kształtu. W rezultacie pręty zachowują optymalny kształt nawet po wyjątkowo kompaktowym lub nieprawidłowym składaniu, dzięki czemu skrzydło nie ulega deformacji.
Podsumowując, Hook 5 to idealne skrzydło, by uciec od zwykłej rutyny paralotniowej i poszerzyć swoje horyzonty. Bezpieczne, stabilne i łatwe w obsłudze skrzydło, które zapewni ponadprzeciętne osiągi. Skrzydło umożliwiające postęp na każdym poziomie.