Lekka wersja Hook 5 pozwoli przeżyć wspaniałą przygodę. Ultralekka waga i zmniejszona objętość zwiększają bezpieczeństwo bierne i komfort tego skrzydła, zapewniając doskonałą dostępność i bardziej intuicyjną obsługę.

 Rozpocznij swoją pierwszą wędrówkę i latanie od łatwego startu nawet przy niewielkim wietrze z dowolnego terenu. Efektywność i stabilność w trakcie lotu maksymalnie zwiększą poczucie komfortu dzięki fantastycznej reakcji na sterówki i minimalnej bezwładności. Najnowsze postępy w technologiach radialnego cięcia po przekątnej, 3DL i 3DP przekładają się na idealne napinanie materiału bez deformacji.

Projekt krawędzi natarcia wpływa na stabilność podczas lotu, z błyskawiczną reakcją na zmiany warunków. Skrzydło nie powinno wchodzić w rotację po atrakcjach. Ulepszony system  wlotu powietrza RAM Air Intake optymalizuje ciśnienie wewnętrzne skrzydła, zapewniając bardziej spójny profil w całym zakresie prędkości i dając pilotowi pełną kontrolę i pewność.

Krawędź spływu została wzmocniona małymi żebrami w celu dla lepszego rozkładu ciśnień. To nie tylko poprawia doskonałość ale zwiększa prędkość i wydajność w termice. Podobnie jak Hook 5, lekka wersja, wspomaga prawidłowe zachowanie w turbulencjach, ułatwiając pilotowanie i wykorzystanie noszeń.

Niektóre z najsilniejszych punktów skrzydła to zwrotność, przewidywalność  i łatwe sterowanie. Hook 5P zapewnia doskonałe sprzężenie zwrotne, które jest idealne do aktywnego i bezpiecznego latania umożliwiającego rozwój pilota. Dłuższe drogi sterowania u​​możliwiają latanie z mniejszą prędkością, przy pełnej kontroli i łatwym, bezpiecznym lądowaniu.

Opcjonalne  złącza IKS sprawiają, że ​​Hook 5P jest łatwą w transporcie paralotnią, idealną dla poszukiwaczy przygód. Dzięki zastosowaniu wzmocnień z Nitinolu skrzydło zachowuje optymalny kształt nawet po bardzo kompaktowym lub nieprawidłowym złożeniu, dzięki czemu skrzydło nie jest zdeformowane. Z pewnością Hook 5P jest idealnym skrzydłem na pierwszą wędrówkę, lot i wycieczki vol-biv. Ultralekkie skrzydło, które oferuje maksymalne bezpieczeństwo i komfort od momentu startu do lądowania. Poprawi twoje wrażenia z latania dzięki doskonałej zwrotności.