Zmiana STATUS QUO
Większa szybkość, większa zwrotność i większa doskonałość w najnowszej wersji Icepeaka. Jego złożona konstrukcja w połączeniu z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i najlepszymi materiałami podnoszą osiągi do poziomu doskonałości. Skrzydło zaprojektowane do zmiany reguł gry.
Duch rywalizacji
Poczuj emocje związane z konkurencją na wysokim poziomie dzięki konstrukcji o najwyższej doskonałości, która spełnia najbardziej wymagające oczekiwania pilotów światowego poziomu. Niezwykłe wrażenia z latania na najwyższym poziomie robiąc różnicę w najważniejszych momentach.
Najlepsze uczucie
Intuicyjna obsługa podczas lotu z dużą prędkością. Skuteczne sterowanie, szeroki zakres prędkości i maksymalna stabilność połączone w nowoczesnym i rewolucyjnym projekcie. Skrzydło, które oferuje wiele przy niewielkich wymaganiach.
Dusza Niviuk’a
Nazwa Icepeak Evox oznacza osiągnięcia, doświadczenie i pasję. Skrzydło to Niviuk w najczystszej formie. Paralotnia bez precedensu, to wynik wieloletnich badań naszego zespołu badawczo-rozwojowego. Dążymy do tego, aby każdy szczegół osiągnął maksimum swoich możliwości.
Czas na zmiany. Icepeak Evox to wynik wieloletnich badań przeprowadzonych przez nasz zespół badawczo-rozwojowy, który zastosował najbardziej zaawansowane technologie. Aby uzyskać złożoną strukturę połączoną z najlepszymi cechami, w celu osiągnięcia najwyższej doskonałości w locie.
Optymalizacja technologii 3DL i 3DP zapewnia innowacyjne skrzydło o solidnym wykończeniu, bez ugięć z doskonałym rozkładem ciśnień, co poprawia zarówno doskonałość, jak i trwałość. Dodatkowo wzmocnienia Nitinolem nadają profilowi ​​optymalny kształt, pozwalając uniknąć deformacji nawet po nieprawidłowym pakowaniu.
Solidna i zrównoważona paralotnia, która sprawdza się zarówno w silnych, jak i spokojnych warunkach. Jej wydajność termiczna jest znakomita – świetnie wchodzi i wykorzystuje noszenia. Ponadto krawędź natarcia została zoptymalizowana, aby uzyskać doskonałe wykończenie, optymalizując przepływ powietrza i zwiększając doskonałość we wszystkich stanach lotu.
W obsłudze skrzydło jest bardzo komunikatywne, co oznacza precyzyjne sterowanie. Ulepszenia w systemie DRS znacznie zmniejszają opór na krawędzi spływu, optymalizując zakręty i zwiększając ich skuteczność w locie. Dlatego skrzydło ma świetną zwrotność, doskonałość i większą precyzję sterowania.
Zastosowanie ergonomicznych elementów sterujących umożliwia intuicyjne i wydajne sterowanie tylnymi taśmami, ułatwiając sterowanie na dużej prędkości, bez zwiększania oporu. Zdecydowane ulepszenie systemu STE poprawia ​​profil pod względem spójności, doskonale zachowując stabilność i sprawiając, że krawędź spływu po hamowaniu powraca do normalnego stanu lotu bardziej progresywnie, szybciej i bardziej aktywnie.
Stabilność w ruchach podłużnych i poprzecznych może być wzorcem. Optymalizacja ciśnienia wewnętrznego pozwala uzyskać lepszą absorpcję turbulencji, większą spójność profilu w całym zakresie prędkości i doskonałe właściwości przy lataniu z minimalna prędkością. Evox posiada dłuższe drogi sterowania w celu uzyskania większej kontroli i stabilności.
Icepeak Evox to Niviuk z maksymalnym potencjałem. Ciągłe poszukiwanie doskonałości zaowocowało konstrukcyjnie złożonym skrzydłem, oferującym najlepsze osiągi w locie, z większą prędkością, większą wszechstronnością i większą konkurencyjnością. Paralotnia, który szybko da Ci pewność i możliwość całkowitego skupienia na konkurencji.

Skrzydło kwestionujące STATUS QUO.