Swoboda posiadania wszystkiego pod kontrolą
Pierwsze kroki niekoniecznie muszą być skomplikowane. Ciesz się swoimi lotami z silnikiem za pomocą skrzydła łatwego, które jest proste przy starcie i lądowaniu, z wygodną i precyzyjną obsługą podczas lotu. Paralotnia rozwojowa, dająca ogromną przyjemność.
Bezpieczeństwo podczas wszystkich podróży
Link 2 ma zoptymalizowaną wewnętrzną architekturę zbudowaną z wykorzystaniem nowych materiałów i technologii, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Od momentu startu do lądowania, feedback Link’a 2 sprawi, że loty będą bezpieczne dla pilota .
Komfort doskonałych osiągów
Jego wewnętrzna struktura została przeprojektowana i zoptymalizowana, aby osiągnąć większy komfort podczas każdej fazy lotu, zapewniając większą stabilność, jednocześnie zwiększając osiągi.

Wejdź w nowy i wspaniały świat przygód. Dzięki Link’owi 2 odkryjesz skrzydło zaprojektowane do wykonywania pierwszych lotów napędowych. Jego prosta i intuicyjna obsługa połączona jest z maksymalnym bezpieczeństwem, aby zapewnić najlepsze wrażenia podczas lotu i poszerzyć horyzonty dzięki silnikowi.

Od momentu startu otrzymujesz skrzydło gotowe, by uprościć życie. Dzięki optymalizacji wlotów komór i punktów mocowania faza napełniania stała się bardziej progresywna i łatwa do kontrolowania. Gdy jesteś w powietrzu, pozwól się ponieść paralotni, która dostosuje się do wszystkich Twoich potrzeb. Dzięki zastosowaniu naszej technologii RAM Air Intake, zapewniającej optymalny rozkład ciśnienia wewnętrznego skrzydła, uzyskuje się bardziej spójny profil, umożliwiający większą kontrolę i stabilność sterowania.
W locie osiągi skrzydła wyróżniają się profilem z własną inteligencją i osiągami. W ten sposób skrzydło wykorzystuje korzystną bezwładność przy minimalnym udziale pilota. Dzięki nowo zaprojektowanemu profilowi ​​silnik nie potrzebuje dużo mocy, aby osiągnąć większy ciąg, co skutkuje mniejszym zużyciem paliwa, większą autonomią, mniejszą potrzebą mocy, lepszą trwałością, mechaniczną wydajnością i
zwiększonymi osiągami.

Link 2 zaskoczy Cię także wszechstronnością i dużym zakresem prędkości. Dzięki większej sztywności z przodu skrzydła możliwe jest osiągnięcie i utrzymanie wysokiej prędkości (maks. 55 km / h), bez odkształceń krawędzi natarcia, jednocześnie umożliwiając profilowi ​​utrzymanie mobilności niezbędnej do absorbowania turbulencji w powietrzu. System trymerów jest niezwykle wydajny i łatwy w użyciu. Zwiększa prędkość o 20% w porównaniu z poprzednim modelem. Ponadto skrzydło ma doskonałą zdolność skręcania, jest precyzyjne i solidne, idealne do swojej kategorii.

W porównaniu do swojego poprzednika, projekt ewoluował nie tylko pod względem osiągów, ale także trwałości. Podczas produkcji zastosowano nowe technologie, na przykład nowy wzór i system do cięcia paneli z tkaniny oraz wzmocniony szew na krawędzi natarcia. W ten sposób tkanina jest napięta, bez zagnieceń, zapewniając czystszy profil. Jednocześnie struktura skrzydła jest wzmocniona Nitinolem, dzięki czemu jest lżejsza i zapewnia większą elastyczność.

Podsumowując, Link 2 to Twoje drzwi do świata PPG. Solidne skrzydło o prostej charakterystyce startu i lądowania, bardzo łatwej obsłudze i stabilnym oraz bezpiecznym locie. Paralotnia, która pomoże Ci uczyć się i rozwijać, w pełni ciesząc się światem PPG.