NATURALNIE LEKKI I KOMPAKTOWY
Roamer P z łatwością zmieści się do etui na iPada. Jego ultralekka konstrukcja i rozmiar zachwyci miłośników lekkiego sprzętu
oraz Hike & Fly.
ZAWSZE GOTOWY DO DZIAŁANIA
Z dowolnego miejsca, w każdej chwili. Roamer P będzie zawsze gotowy do startu dzięki prostemu i wydajnemu systemowi mocowania.
KOMFORT W JEGO NAJBARDZIEJ MINIMALISTYCZNEJ FORMIE
Lżejszy niż kiedykolwiek, wygodny jak zawsze. Dzięki ergonomicznemu i elastycznemu wzornictwu Roamer P zapewnia komfort na najwyższym poziomie w swojej kategorii.
Z Roamer’em P nie ma ograniczeń dla Twoich przygód. Ultralekka uprząż Niviuk’a jest gotowa towarzyszyć Ci zawsze dzięki swojej
kompaktowej naturze. Ponadto jego ergonomiczny kształt zapewnia idealną równowagę między komfortem a bezpieczeństwem. Bez wątpienia jest to rewolucja dla miłośników lekkiego sprzętu.

Główne cechy:

1. Ultralekka
Zastosowanie Dyneemy jako materiału bazowego czyni Roamer’a P jedną z najlżejszych uprzęży na rynku.

2. Łatwa do transportu
Minimalistyczna konstrukcja pozwala przechowywać i transportować Roamer’a P w malutkiej torbie.

3. Wygodna
Ergonomiczna konstrukcja z oddzielnymi pętlami nóg idealnie dopasowuje się do ciała, zapewniając doskonały rozkład obciążenia jednocześnie unikając punktów nacisku.

4. Łatwa w użyciu
System mocowania oznaczony kolorami zapewnia szybszą, bardziej intuicyjną i bezpieczniejszą regulację i połączenie ze skrzydłem.

5. Kompatybilna z IKS3000
Ten lekki system łączący uprząż z taśmami pozwala na zastąpienie tradycyjnych karabinków i maillonów; zmniejszenie ciężaru
podłączanego sprzętu o ponad 80% – z tymi samymi gwarancjami bezpieczeństwa.

6. Bezpieczna
Wzmocniona taśma Dyneema w punktach mocowania i możliwość zintegrowania spadochronu poprzez podłączenie frontkontenera.

7. Wszechstronna
Roamer P może być używany samodzielnie lub w połączeniu z plecakiem Kargo P 25.