Roller nowe skrzydło do speedflyingu. Posiada szeroki zakres prędkości, które można szybko i precyzyjnie wykorzystać w dowolnym czasie. Jego intuicyjny i prosty charakter zapewnia również wysoki stopień łatwości obsługi i duże bezpieczeństwo. Można więc się bawić uprawiając  nieskończony repertuar manewrów. Dodatkowo wszystko to można robić latając  przy silnym wietrze do 70 km / godz. *
Roller  jest niezwykle dynamicznym i elastycznym 3-linerem, który zapewnia czystą przyjemność dla pilotów zdolnych do aktywnego latania. Niskie wydłużenie (4,3) sprawia, że skrzydło jest kompaktowe, co zapewnia doskonałą kontrolę i zwrotność od momentu startu do najbardziej intensywnych manewrów podczas lotu.
Profil Roller’a  został zaprojektowany do lotu z dużą prędkością, bez ograniczeń i konsekwencji. Jego zoptymalizowana forma nie tylko pomaga zmniejszyć opór, ale także posiada wysoką odporność na asymetryczne podwinięcia, frontstale, pitching i przeciągnięcie. Ze względu na doskonałą propagację ciśnienia wewnątrz profilu, dzięki zastosowaniu Intake Air RAM (RAM), skrzydło doskonale pochłania turbulencje, podnosząc  stabilność przy każdej prędkości i pozwala latać przy małym kącie natarcia, co jest niezbędne w speedflyingu.

Zdolność do lotu z dowolnym kątem natarcia i szeroki zakres prędkości jest możliwy ze względu na konstrukcję czaszy. Zmniejszona krzywizna łuku zapewnia większą stabilność i poczucie całkowitej kontroli, zwłaszcza podczas wykonywania skrętów bocznych, gdzie skrzydło pozostaje stabilne i elastyczne.
Roller jest wyposażony w skuteczny Speed system i trymery. Połączenie tych dwóch systemów pozwala na nieskończoną liczbę kątów natarcia (a więc prędkości), a co ważniejsze, oznacza to, że pilot może cieszyć się więcej niż tylko zlotami, ale również termiką lub  zabawą ze skrzydłem.
Układ sterowania podnosi znacząco możliwości manewrowe Roller’a. Skuteczność i czułość sterówek podnosi ilość informacji zwrotnych od skrzydła do pilota. Pozwala to pilotowi na pełną łatwą kontrolę w każdym momencie lotu, zwłaszcza podczas lądowania, gdzie wytracenie energii glajta jest bardzo ważne i następuje tuż przed przyziemieniem.
* Tylko doświadczeni  piloci powinni rozważyć latanie w tych warunkach.

Tkanina, taśmy, liny, wielkość skrzydła mogą być zmienione i przystosowane do indywidualnych preferencji pilota.
W tym celu prosimy o ewentualny kontakt.